Slevy na nákup

U nás můžete získat slevu za nákup, i když nejste u nás zaregistrovaní. Pokud se u nás, ale registrujete tak můžete využívat více slev a výhod. Slevy lze uplatnit jen na zboží, které není v akci (ve slevě).

Zde je přehled slev.

  • Množstevní sleva 5 %. Získáte ji za nákup 3 a více stejných produktů (můžete využít, i když u nás nejste registrovaní - sleva se pak sčítá, platí jen pro tonery, náplně do tiskáren, plnící sady, zobrazovací jednotky a ikousty). Sleva nelze uplatnit na náplně do tiskáren, které jsou v akci.
  • Sleva za registraci 5 + 2 %. Každý registrovaný zákazník od nás dostává ihned slevu 5 % na každý nákup (jen registrovaní zákazníci). Sleva je 5 % je na kompatibilní a renovované zboží, sleva 2 % je na originální zboží. Registrovat se můžete zde. (platí jen pro tonery, náplně do tiskáren, plnící sady, zobrazovací jednotky a inkousty)
  • Sleva až 50 %. Díky našemu věrnostnímu programu (jen registrovaná zákazníci).

Přihlášení

Tyto stránky využívají soubory Cookies. Bližší informace o souborech cookies a jak je možné zabránit jejich použití, najdete na stránce s informacemi o ochraně osobních údajů.