Špatně objednané zboží vyměníme

Stát se to může každému, nakupíte náplně do tiskárny a doma zjistíte, že jste si objednali náplně špatné. Co to normálně může znamenat? Že nebudete moct tisknout a musíte si objednat náplně nové, ty ale taky budete muset zaplatit. Takže doma máte dva druhy zakoupených náplní, ale jen jeden druh Vám bude fungovat.

U nás se Vám to nestane, pokud si nejste jistí nákupem svých náplní, tak nám stačí zavolat a my Vám rádi poradíme. Také se může stát, že si náplně objednáte bez rady od nás a doma zjistíte, že jste si objednali náplně špatné. V případě této skutečnosti, Vám zboží vyměníme.

Př: Objednáte náplně HP300XL bk, které budou stát 400 Kč, doma však zjistíte, že se jedná o náplně, které do Vaší tiskárny nepasují. Posléze zjistíte, že je potřeba náplň HP301XL bk cena 460 Kč. Zvoláte a sdělíte nám daný problém. Objednáte si náplně znovu, které už budou správné a doplatíte 60Kč + dopravu.

 

Přihlášení

Tyto stránky využívají soubory Cookies. Bližší informace o souborech cookies a jak je možné zabránit jejich použití, najdete na stránce s informacemi o ochraně osobních údajů.