Špatně objednané zboží vyměníme

Stát se to může každému, nakupíte náplně do tiskárny a doma zjistíte, že jste si objednali náplně špatné. Co to normálně může znamenat? Že nebudete moct tisknout a musíte si objednat náplně nové, ty ale taky budete muset zaplatit. Takže doma máte dva druhy zakoupených náplní, ale jen jeden druh Vám bude fungovat.

U nás se Vám to nestane, pokud si nejste jistí nákupem svých náplní, tak nám stačí zavolat a my Vám rádi poradíme. Také se může stát, že si náplně objednáte bez rady od nás a doma zjistíte, že jste si objednali náplně špatné. V případě této skutečnosti, Vám zboží vyměníme.

Př: Objednáte náplně HP300XL bk, které budou stát 400 Kč, doma však zjistíte, že se jedná o náplně, které do Vaší tiskárny nepasují. Posléze zjistíte, že je potřeba náplň HP301XL bk cena 460 Kč. Zvoláte a sdělíte nám daný problém. Objednáte si náplně znovu, které už budou správné a doplatíte 60Kč + dopravu.

 

„Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin."

Rychlý kontakt

kontakt
+420 776 066 330

Naši dopravci

zásilkovna
ulozenka
Kurýr GESI
dpd
česká pošta

výběr náplně dle typu tiskárny

Certifikace náplní

ISO 9001
ISO 18001
ISO 14001
Certifikace CE

Přihlášení

Tyto stránky využívají soubory Cookies. Bližší informace o souborech cookies a jak je možné zabránit jejich použití, najdete na stránce s informacemi o ochraně osobních údajů.