Něco málo o nás

Jsem eshop, který je na trhu od roku 2014 a specializujme se zejména na náplně do tiskáren. Za celou tu dobu, jsme rozšířili naši klientelu na několik tisíc zákazníků. Asi 50 % zákazníků u nás nakoupilo více než dvakrát. To znamená, že s námi jsou zákaznici spokojeni a propůjčili nám jejich důvěru a my ji nezklamali. Důvěru našich zákazníku si získáváme tím, že jim dokážeme nabídnout vysoký servis a také od nás dostanou malou odměnu ke každému nákupu.

Od roku 2020 máme novou provozovnu

Provozovna Tisknijakduha.cz Tonery do tiskáren v Uherském Brodě

Nově nás najdete v Uherkém Brodě na adrese Vazová 2511.

Jsme Dobří andělé

Tisknijakduha. cz dobří andělé

Už několikátý rok, každý měsíc přispíváme nadaci Dobrý anděl, který rozpošle vybrané penize, těm kteří to nejvíce potřebují. A to do posleního haléře.

Co eshop Tisknijakduha.cz nabízí?

Můžete u nás najít tonery do tiskáren nebo inkoustové náplně do tiskárny. Samozřejmostí také je, že naším zákazníkům nabízíme i jiné spotřební zboží pro tiskárny. Najdete zde papíry do tiskáren od formátu A5 až A3, fotoválce, které jsou nedílnou součástí laserových tiskáren. Náš sortiment se snažíme dále rozšiřovat proto je pro Vás vhodné, když se přihlásíte k odběru našich novinek a tím budete stále v obraze.

Proč by, jste si měli vybrat právě nás?

Samozřejmě konečné rozhodnutí je na vás, my Vám můžeme ale naše výhody vypíchnout právě teď.

Přihlášení

Tyto stránky využívají soubory Cookies. Bližší informace o souborech cookies a jak je možné zabránit jejich použití, najdete na stránce s informacemi o ochraně osobních údajů.