Reklamace

Reklamace a záruka

Reklamace a záruka
Případné reklamace vyřídíme k Vaší spokojenosti individuální dohodou s Vámi a v souladu s platným právním řádem. Kupující je povinen zboží po jeho převzetí prohlédnout tak, aby zjistil případné vady a poškození. Případné vady je kupující povinen neprodleně hlásit naší firmě. Za vady vzniklé přepravcem neručíme. Kupující doručí na vlastní náklady a riziko reklamované zboží na adresu kterékoliv z provozoven prodávajícího.
Na veškeré zboží se vztahuje zákonná lhůta 24 měsíců, pokud není uvedeno jinak. Záruka se vztahuje pouze na výrobní vady.
 

 

Záruka se nevztahuje na:
a) vady vzniklé běžným používáním 
b) nesprávným použitím výrobku 
c) nesprávným skladováním
D) vady vzniklé mechanickým poškozením

 

Postup při reklamaci:
1) informujte nás o reklamaci telefonicky, e-mailem, či písemně.
2) zboží zašlete jako doporučený balík (ne na dobírku) na adresu provozovny
3) do zásilky uveďte důvod reklamace, vaši adresu. 
4) doklad o nabytí reklamovaného zboží v našem obchodě.
5) V případě vadné náplně do tiskárny musím být součástí reklamace i výtisk papíru.
Vaši reklamaci vyřídíme co nejrychleji, nejpozději do 30 dnů od jejího vzniku, tedy převzetí zboží naší firmou. V případě delších reklamací Vás budeme neprodleně informovat o stavu reklamace.
 
 

„Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin."

Rychlý kontakt

kontakt
+420 776 066 330

Naši dopravci

naši dopravci

Přihlášení

Tyto stránky využívají soubory Cookies. Bližší informace o souborech cookies a jak je možné zabránit jejich použití, najdete na stránce s informacemi o ochraně osobních údajů.