Na trhu už od roku 2014

 Představení eshopu tisknijakduha 

Patříme mezi Dobré Anděly

Už od roku 2013, každý měsíc přispíváme nadaci Dobrý anděl, který pošle vybrané peníze těm, kteří to nejvíce potřebují. A to do posledního haléře.

dobrý anděl

Svojí práci děláme kvalitně a za to jsme řádně ohodnocení

Na Mapy.cz patříme mezi nejlépe hodnocené firmy a to potěší.

mapy hodnocení eshopu Tisknijakduha.cz

Na srovnávači Heureka také neotálíme a vysloužili jsme si zlatý certifikát Ověřeno zákazníky. Jedná se o certifikát, který dostávají jen eshopy s vysokým kladným hodnocením. My mezi ně zaslouženě patříme.

Proč si vybrat za partnera právě nás?

Díky tomu, že u nás nakupíte, tak můžete mít dobrý pocit z toho, že také přispějte na Dobré Anděly. Jen díky Vám můžeme podporovat tak skvělý projekt jakým Dobří Andělé zajistí jsou. Proto když nakoupíte u nás náplně do tiskárny, tak máte dobrý pocit z toho, že uděláte i něco pro druhé a "nebude Vás to stát ani korunu"

Výhody eshop Tisknijakduha přehledně

Samozřejmě konečné rozhodnutí je na Vás, my Vám ale naše výhody vypíchneme právě teď.

infografika eshopu Tisknijakduha.cz

Vycházíme z identity

Je fajn vědět, kdo za eshopem stojí Tisknijakduha a kdo ho od roku 2014 vede. Proto vycházím z identity, abyste věděli u koho nakupujete. Jmenuji se Tomáš Ondřejka a jsem majitelem eshopu. Starám se o celý chod eshopu od naskladnění, až po vyřízení objednávky. Na propagaci eshopu si najímám experty, protože ne vše dokážu. Když budete potřebovat pomoc s nákupem, tak mě neváhejte kontaktovatJeště provozuji další eshop na tréninkové pomůcky Pro-trenink.cz. S mým nejlepším kamarádem jsem navíc v Uherském Brodě založili i Tiskárnu UB, pro velkoformátový tisk a rozšířili jsme naše působení i na potisk triček.