Co se o nás můžete dozvědět?

Jsem eshop, který je na trhu od roku 2014 a specializujme se zejména na náplně do tiskáren. Za celou tu dobu, jsme rozšířili naši klientelu na několik tisíc zákazníků. Asi polovina zákazníků u nás nakoupilo více než dvakrát. To znamená, že s námi jsou zákaznici spokojeni a propůjčili nám jejich důvěru a my ji nezklamali. Důvěru našich zákazníku si získáváme tím, že jim dokážeme nabídnout vysoký servis a také od nás dostanou malou odměnu ke každému nákupu.

Naší provozovnu najdete v Uherské Brodě na adrese Vazová 2497. Sídlíme v areálu Lidové Tvorby, v 1 patře (viz obrázek). Vchod je zevnitř areálu. Zde si můžete vyzvednout i vaše objednávky.

 Prodejna Tisknijakduha.cz 

 

Patříme mezi Dobré Anděly

Tisknijakduha.cz je Dobrým Andělem

Už od roku 2016, každý měsíc přispíváme nadaci Dobrý anděl, který pošle vybrané peníze těm, kteří to nejvíce potřebují. A to do posledního haléře.

Co eshop Tisknijakduha.cz nabízí?

Můžete u nás najít tonery do tiskáren nebo inkoustové náplně do tiskárny. Samozřejmostí také je, že naším zákazníkům nabízíme i jiné spotřební zboží pro tiskárny. Najdete u nás papíry do tiskáren od formátu A5 až A3, fotoválce, které jsou nedílnou součástí laserových tiskáren. Náš sortiment se snažíme dále rozšiřovat proto je pro Vás vhodné, když se přihlásíte k odběru našich novinek a tím budete stále v obraze.

Proč by, jste si měli vybrat právě nás?

Samozřejmě konečné rozhodnutí je na vás, my Vám můžeme ale naše výhody vypíchnout právě teď.

  • Máme lidský přístup.
  • Reklamace řešíme obratem.
  • Naprostá spokojenost našich zákazníků. O tom se můžete přesvědčit díky naším referencím.
  • Poradíme se vším, i když nejste naši zákazníci. Jsme tu prostě pro Vás.
  • Můžete využít několika slev, které náš eshop nabízí.
  • Máme pro Vás dopravu nad 1500 Kč zdarma.
  • Zboží v 99% případech máte do 2 dnů od objednávky doma.
  • Využijte výhod našeho věrnostního programu.
  • Ke každému nákupu menší sladkost a při nákupu nad 1500 Kč dárek na víc.
  • Bez debat a průtahů vám vrátíme vaše peníze nebo zdarma vyměníme špatně objednané zboží.

Vycházíme z identity

Je fajn vědět, kdo za eshopem stojí a kdo ho od roku 2014 vede. Proto vycházím z identity, abyste věděli u koho nakupujete. Starám se o celý chod eshopu od naskladnění, tak až po vyřízení objednávky. Na propagaci eshopu si najímám experty, protože ne vše dokáži. Když budete potřebovat pomoc s nákupem, tak mě neváhejte kontaktovatJeště provozuji další eshop na tréninkové pomůcky Pro-trenink.cz. S mým nejlepším kamarádem jsem navíc v Uherském Brodě založili i Tiskárnu UB, pro velkoformátový tisk a rozšířili jsme naše působení i na potisk triček.

názor experta

 

Tomáš Ondřejka - majitel eshopu