Každá reklamace je nepříjemná

Případné reklamace vyřídíme k Vaší spokojenosti individuální dohodou s Vámi a v souladu s platným právním řádem, to je totiž ta nejlepší reklama. Pokud máte tedy nějaký problém s Vaším zbožím, tak nás neváhejte kontaktovat.
 
vyřízení reklamace Tisknijakduha.cz
 

Reklamaci svezeme na naše náklady

Problémy s reklamací dejte na naši hlavu a o nic se nestarejte. Veškeré náklady na přepravu bereme na sebe, Vám stačí zajít jen do Zásilkovny a sdělit jim kód. Díky kterému, Vám obsluha Zásilkovny vytiskne přepravní štítek a to je vše. Vy nic neplatíte. více se dočtete v článku Vaši reklamaci hradíme my.

formulář reklamace tisknijakduha.cz

Stačí vyplnit formulář reklamační formulář

Pokud tedy chcete reklamovat zboží, nebo nám ho vrátit, tak je potřeba vyplnit formulář a řídit se danými kroky. A to je vše! Níže se ještě dočtete, na co se záruka vztahuje a jaké kroky je potřeba udělat, aby Vaše reklamace, byla vyřešena co nejrychleji. Stále platí, pokud si nebudete vědět s reklamací rady, rádi Vám poradíme, stačí nás kontaktovat.

Záruka se nevztahuje na:
a) nesprávným použitím výrobku 
b) nesprávným skladováním
c) vady vzniklé mechanickým poškozením
 
Postup při reklamaci:
1) informujte nás o reklamaci e-mailem, či písemně. (na reklamace po telefonu nereagujeme)
2) zboží řádně zabalte, aby nedošlo k jeho poškození! Jelikož pak nemusí být reklamace uznaná.
3) zboží zašlete jako doporučený balík (ne na dobírku) na adresu provozovny - PAPERMAX s.r.o, Rudé Armády 1820/31, Karviná - Hranice, 733 01.(Platí jen pokud chcete náklady na dopravu berete na sebe).
4) do zásilky uveďte důvod reklamace, a vaši adresu. 
5) doklad o nabytí reklamovaného zboží v našem obchodě.
6) V případě vadné náplně do tiskárny musím být součástí reklamace i výtisk papíru.
 
Vaši reklamaci vyřídíme co nejrychleji, nejpozději do 30 dnů od jejího vzniku, tedy převzetí zboží naší firmou. V případě delších reklamací Vás budeme neprodleně informovat o stavu reklamace.
 
Kupující je povinen zboží po jeho převzetí prohlédnout tak, aby zjistil případné vady a poškození. Případné vady je kupující povinen neprodleně hlásit naší firmě. Za vady vzniklé přepravcem neručíme.
 

Na veškeré zboží se vztahuje záruka v zákonné lhůtě 24 měsíců, pokud není uvedeno jinak (neplatí pro nakupující na IČ). Záruka se vztahuje pouze na výrobní vady.