Každá reklamace je nepříjemná

Případné reklamace vyřídíme k Vaší spokojenosti individuální dohodou s Vámi a v souladu s platným právním řádem, to je totiž ta nejlepší reklama. Pokud máte tedy nějaký problém s Vaším zbožím, tak nás neváhejte kontaktovat.
 
vyřízení reklamace Tisknijakduha.cz
 

Reklamaci svezeme na naše náklady

Problémy s reklamací dejte na naši hlavu a o nic se nestarejte. Veškeré náklady na přepravu bereme na sebe, Vám stačí zajít jen do Zásilkovny a sdělit jim kód. Díky kterému, Vám obsluha Zásilkovny vytiskne přepravní štítek a to je vše. Vy nic neplatíte. více se dočtete v článku Vaši reklamaci hradíme my.

formulář reklamace tisknijakduha.cz

Stačí vyplnit formulář reklamační formulář

Pokud tedy chcete reklamovat zboží, nebo nám ho vrátit, tak je potřeba vyplnit formulář a řídit se danými kroky. A to je vše! Níže se ještě dočtete, na co se záruka vztahuje a jaké kroky je potřeba udělat, aby Vaše reklamace, byla vyřešena co nejrychleji. Stále platí, pokud si nebudete vědět s reklamací rady, rádi Vám poradíme, stačí nás kontaktovat.

Záruka se nevztahuje na:
a) nesprávným použitím výrobku 
b) nesprávným skladováním
c) vady vzniklé mechanickým poškozením
 
Postup při reklamaci:
1) informujte nás o reklamaci e-mailem, či písemně. (na reklamace po telefonu nereagujeme)
2) zboží řádně zabalte, aby nedošlo k jeho poškození! Jelikož pak nemusí být reklamace uznaná.
3) zboží zašlete jako doporučený balík (ne na dobírku) na adresu provozovny! (Platí jen pokud chcete náklady na dopravu berete na sebe).
4) do zásilky uveďte důvod reklamace, vaši adresu. 
5) doklad o nabytí reklamovaného zboží v našem obchodě.
6) V případě vadné náplně do tiskárny musím být součástí reklamace i výtisk papíru.
 
Vaši reklamaci vyřídíme co nejrychleji, nejpozději do 30 dnů od jejího vzniku, tedy převzetí zboží naší firmou. V případě delších reklamací Vás budeme neprodleně informovat o stavu reklamace.
 
Kupující je povinen zboží po jeho převzetí prohlédnout tak, aby zjistil případné vady a poškození. Případné vady je kupující povinen neprodleně hlásit naší firmě. Za vady vzniklé přepravcem neručíme.
 

Na veškeré zboží se vztahuje záruka v zákonné lhůtě 24 měsíců, pokud není uvedeno jinak (neplatí pro nakupující na IČ). Záruka se vztahuje pouze na výrobní vady.