FAQ

Snažili jsme se dát odpovědi na vaše otázky. Pokud odpověď na svoji otázku nenajdete, tak nás neváhejte kontaktovat a my Vám rádi odpovíme. Jsme zde totiž pro Vás.

Jak dlouho jsme na trhu?

Na trhu jsem od roku 2014. Od té doby jsme získali mnoho spokojených a vracejících se zákazníků. Do našeho portfolia klientů patří i větší firmy. Díky naší práci a hlavně zkušenostem v oboru, jsme získali i certifikát spokojenosti od webového portálu Heureka. O tom, že o našem hodnocení nekecáme, se můžete dočíst na portálu Heureka nebo srovnávači Zboží od Seznamu.

Co udělat s prázdným tonerem do tiskárny nebo náplní do tiskárny? 

To samozřejmě záleží na vás. Záleží, jak jste šetrní k naší planetě. Takže prázdný toner do tiskárny nebo prázdnou náplň můžete vyhodit do koše a tím se ji zbavit. Toto ale nedoporučujeme! Tonery a náplně do tiskárny jsou nebezpečný odpad, tak bude nejlepší, když tento prázdný kancelářský sortiment vezmete a dát do sběrného dvora. Pokud toho máte víc, tak prázdné a řádně zabalené náplně do tiskáren můžete zaslat na naši a adresu a my je už ekologicky zlikvidujeme za Vás. 

Co znamená kompatibilní? 

Slovo kompatibilní můžeme trochu více rozvést. Můžeme použít i slova tipu neoriginální nebo alternativní. Na našem eshopu se s tímto slovem můžete potkat často. Zjednodušeně řečeno, můžeme říct, že se jedná o neoriginální produkt, který nebyl vyrobený u výrobce tiskárny. Tedy nenese značku výrobce. Jedná se o úplně nový produkt, který je plně kompatibilní s vaší tiskárnou. Kompatibilní toner Vám plnohodnotně nahradí originální toner do tiskárny. Navíc s kompatibilním tonerem můžete ušetřit až 80 % nákladů na tisk. 

Pokud použiji neoriginální (kompatibilní) náplň přicházím o záruku?

Častý omyl naších zákazníků. O reklamaci nepřicházíte! Výrobci tiskárny se tak snaží zastrašovat své zákazníky, ale zákazník se musí bránit. Pokud oprava zboží nesouvisí s náplní, tak Vám musí výrobce tiskárnu přijmout. I tak ale doporučujeme, vždy před reklamací náplně s tiskárny vyndat, aby nedošlo k případným problémům. 

Co znamená renovovaný toner?

Když kupujete toner do Vaší laserové tiskárny, tak se můžete potkat i s pojmem renovovaný toner. Takový toner je většinou až o 50 % levnější než originální toner do tiskárny, ale tiskne stejně jak originál. Pokud kupujete renovovaný toner, tak je potřeba, abyste koupili toner, který je kvalitně zrenovovaný. Jsou totiž tonery, u kterých dochází jen k dosypání tonerového prášku. Takový toner, ale není zrenovovaný. Navíc Vám v tiskárně může udělat velkou škodu. U nás jsou tonery, které jsou profesionálně renovované. Jedná se tedy o toner, který byl už použit. Naše renovované tonery jsou plně rozebrané, vyčištěny a vyměněny součástky toneru. Nakonec je zkompletován a řádně dosypaný kvalitní prášek toneru. 

Jak řešíme reklamace?

Pokud dojde k reklamaci, tak se snažíme vše vyřešit co nejrychleji. Pokud zákazník pochází kousek od nás, tak má většinou ukončenou reklamaci do druhého dne. Pokud je z daleka tak čekáme, až nám zákazník pošle zboží a obratem mu zasíláme zboží nové. Naše zboží tedy neopravujeme, ale ihned zasíláme nové. Pokud jde vše hladce, tak vyřešíme reklamace do 3 až 4 pracovních dnů. Více o reklamaci se můžete dočíst v naší sekci nazvané Reklamace

Jaké dopravce používáte a jak dlouho Vám trvá, než dodáte zboží?

Spolupracujeme s ověřenými dopravci  PPL, Zásilkovna a Česká Pošta. Dodání zboží je většinou do druhého dne od zaslání. Více od dopravě si můžete přečíst zde.