FAQ

Snažili jsme se dát odpovědi na vaše otázky. Pokud odpověď na svoji otázku nenajdete, tak nás neváhejte kontaktovat a my Vám rádi odpovíme. Jsme zde totiž pro Vás.

Jak dlouho jsme na trhu?

Na trhu jsem od roku 2014. Od té doby jsme získali mnoho spokojených a vracejících se zákazníků. Do našeho portfolia klientů patří i větší firmy. Díky naší práci a hlavně zkušenostem v oboru, jsme získali i certifikát spokojenosti od webového portálu Heureka. O tom, že o našem hodnocení nekecáme, se můžete dočíst na portálu Heureka nebo srovnávači Zboží od Seznamu.

Co udělat s prázdným tonerem do tiskárny nebo náplní do tiskárny? 

To samozřejmě záleží na vás. Záleží, jak jste šetrní k naší planetě. Takže prázdný toner do tiskárny nebo prázdnou náplň můžete vyhodit do koše a tím se ji zbavit. Toto ale nedoporučujeme! Tonery a náplně do tiskárny jsou nebezpečný odpad, tak bude nejlepší, když tento prázdný kancelářský sortiment vezmete a dát do sběrného dvora. Pokud toho máte víc, tak prázdné a řádně zabalené náplně do tiskáren můžete zaslat na naši a adresu a my je už ekologicky zlikvidujeme za Vás. 

Co znamená kompatibilní? 

Slovo kompatibilní můžeme trochu více rozvést. Můžeme použít i slova tipu neoriginální nebo alternativní. Na našem eshopu se s tímto slovem můžete potkat často. Zjednodušeně řečeno, můžeme říct, že se jedná o neoriginální produkt, který nebyl vyrobený u výrobce tiskárny. Tedy nenese značku výrobce. Jedná se o úplně nový produkt, který je plně kompatibilní s vaší tiskárnou. Kompatibilní toner Vám plnohodnotně nahradí originální toner do tiskárny. Navíc s kompatibilním tonerem můžete ušetřit až 80 % nákladů na tisk. 

Pokud použiji neoriginální (kompatibilní) náplň přicházím o záruku?

Častý omyl naších zákazníků. O reklamaci nepřicházíte! Výrobci tiskárny se tak snaží zastrašovat své zákazníky, ale zákazník se musí bránit. Pokud oprava zboží nesouvisí s náplní, tak Vám musí výrobce tiskárnu přijmout. I tak ale doporučujeme, vždy před reklamací náplně s tiskárny vyndat, aby nedošlo k případným problémům. 

Co znamená renovovaný toner?

Když kupujete toner do Vaší laserové tiskárny, tak se můžete potkat i s pojmem renovovaný toner. Takový toner je většinou až o 50 % levnější než originální toner do tiskárny, ale tiskne stejně jak originál. Pokud kupujete renovovaný toner, tak je potřeba, abyste koupili toner, který je kvalitně zrenovovaný. Jsou totiž tonery, u kterých dochází jen k dosypání tonerového prášku. Takový toner, ale není zrenovovaný. Navíc Vám v tiskárně může udělat velkou škodu. U nás jsou tonery, které jsou profesionálně renovované. Jedná se tedy o toner, který byl už použit. Naše renovované tonery jsou plně rozebrané, vyčištěny a vyměněny součástky toneru. Nakonec je zkompletován a řádně dosypaný kvalitní prášek toneru. 

Jak řešíme reklamace?

Pokud dojde k reklamaci, tak se snažíme vše vyřešit co nejrychleji. Pokud zákazník pochází kousek od nás, tak má většinou ukončenou reklamaci do druhého dne. Pokud je z daleka tak čekáme, až nám zákazník pošle zboží a obratem mu zasíláme zboží nové. Naše zboží tedy neopravujeme, ale ihned zasíláme nové. Pokud jde vše hladce, tak vyřešíme reklamace do 3 až 4 pracovních dnů. Více o reklamaci se můžete dočíst v naší sekci nazvané Reklamace

Jaké dopravce používáte a jak dlouho Vám trvá, než dodáte zboží?

Spolupracujeme s ověřenými dopravci  PPL, Zásilkovna a Česká Pošta. Dodání zboží je většinou do druhého dne od zaslání. Více od dopravě si můžete přečíst zde.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení