Toner HP CF259X černý - kompatibilní bez čipu

Kód: 4018
499 Kč 412 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
22.5.2024

✅ Kompatibilní toner HP CF259X

✅ Černé barvy

✅ vytíženost až 10 000 kopií

✅ toner je bez čipu

Detailní informace

Detailní popis produktu

Pro ty co chtějí šetřit na tisku a neutrácet zbytečně moc peněz za originální tonery HP, máme kompatibilní toner HP CF259X, který Vám ušetří na tisku až 80 % nákladů. Toner nemá čip, proto je potřeba použít čip, ze startovacího toneru, nebo z originálního toneru HP CF259X, nebo už vypsaného kompatibilního toneru. Není to nic složitého. K výměně je potřeba jen pinzety.
Po vložení toneru HP do tiskárny, tiskárna nahlásí používání prázdné kazety, je potřeba toto hlášení odsouhlasit potvrzením. Tiskárna nebude ukazovat hladinu toneru, ale jinak by měla fungovat po celou dobu životnosti kazety.

cf259x kompatibilní

Před tím než vložíte toner cf259X do tiskárny HP, je potřeba ho řádně protřepat, aby došlo k rovnoměrnému rozložení tonerového prachu. Následně je potřeba odstranit ochranné prvky. Jako první odstraňte papír, který chrání válec toneru.

cf259x black, 59x

Následně je potřeba odstranit, oranžovou plastovou část, který chrání válec před světlem a poškrábání.

toner 59x cf259x

Posledním krokem je, tahem odstranit průhlednou fólii. Někdy to jde hůř, tak se nebojte použít i trochu síly. Je potřeba, aby fólie byla odstraněná celá, protože jinak může dojít k tomu, že Vám toner CF259X bude tisknout špatně.

hp cf259x

Kompatibilní toner HP CF259X, vytiskne až 10 000 kopií a plně Vám nahradí toner originální. Toner je vhodný jak do kanceláře, tak do domácnosti na obyčejný kancelářský tisk faktur, textů atd.

Doplňkové parametry

Kategorie: Tonery do tiskáren HP
Barva: Černá
Kapacita: 10 000 výtisků
Model: LaserJet Pro
Označení (číslo) tiskárny: LaserJet Pro M404n, LaserJet Pro M404dn, LaserJet Pro M404dw, LaserJet Pro M428dw, LaserJet Pro M428fdn, LaserJet Pro M428fdw, LaserJet Pro M304a
Verze tonerů: Bez čipu
Výrobce: HP

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Hewlett Pacart, zkráceně HP, je národní americká společnost sídlící v Palo Alto v Kalifornii. Známe je především výrobou notebooků, osobních počítačů, scannerů a tiskáren. Pro domácí tisk nabízí inkoustové tiskárny, do kterých pasují inkoustové barvy do tiskárny HP. Samozřejmě firma neopomenula i kancelářský tisk, kde se klade důraz na kvalitu a spolehlivost. Proto společnost nabízí i tonery HP do laserových tiskáren.