Vrácení a reklamace zboží

VRÁCENÍ ZBOŽÍ 

Jakékoliv nepoužité zboží, můžete do 14 dnů od převzetí vrátit nebo vyměnit. Jen je potřeba vyplnit odstoupení od smlouvy. My se budeme snažit váš požadavek vyřešit co nejdříve

Vrácené zboží s podrobnými informacemi (důvod vrácení, vaše číslo účtu), zasílejte na naší adresu:

PAPERMAX,s.r.o.

Dukelská 1148

73961 Třinec


Veškeré náklady spojené s vrácením zboží jsou hrazené Vámi. Částku za zboží Vám vrátíme do 14 dnů ode dne, kdy jsme zboží přijali. 

REKLAMACE

K reklamaci přistupujeme s maximální odpovědností a péčí. Každou reklamaci se snažíme vyřešit co nejdříve. Každá reklamace je nepříjemná, proto jsem se ji snažili zpříjemnit tím, že vám náklady na přepravu zboží k nám uhradíme.

Vypište reklamační protokol. Díky tomu se o Vaší reklamaci dozvíme vše potřebné. Pak stačí pokračovat podle krků uvedených formuláři. Reklamované zboží s formulářem a daňovým dokladem zašlete na naší adresu: 

PAPERMAX,s.r.o.

Dukelská 1148

73961 Třinec

Pokud se jedná o vadný tisk, tak nedílnou součástí reklamace, je výtisk, na kterém je zřejmé, že náplň tiskne špatně.

ZÁRUKA

Délka záruky na prodávané zboží je 24 měsíců.

Záruka se vztahuje na výrobní vady výrobků nebo jiné vady, které nebyly způsobeny neodborným nebo nešetrným zacházením, použitím výrobku v rozporu s jeho účelem nebo návodem k obsluze či mechanickým poškozením.

Poškození při nevhodném používání, nesprávné manipulaci nebo úmyslné poškození nelze brát jako nárok na reklamaci. Záruka se dále nevztahuje na běžné opotřebení.