HP 912XL cartridge červená - kompatibilní

Kód: 4677
499 Kč –30 %
Inkoustová náplň HP 912XL červená kompatibilní
499 Kč –30 % 349 Kč 288 Kč bez DPH
Vyprodáno (1 ks)

✅ Kompatibilní náplň hp 912xl červená (3yl82ae)

✅ Náplň tiskne červenou barvou

Vytíženost náplně je 12 ml

Barva do tiskárny HP má čip

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kompatibilní červená náplň HP 912 XL, Vám ušetří až 70% nákladů na tisk, oproti originální náplni HP. Daná náplň Vám plně nahradí originály a zajistím Vám bezproblémový tisk. Červená barva do tiskárna HP 912 obsahuje 12 ml kvalitního inkoustu.

HP 3YL82AE

Bezproblémová instalace náplní HP

Díky čipu, která barva do tiskárny HP Officejet 8012e obsahuje, je zajištěná bezproblémová instalace nové náplně a také komunikace kazety s tiskárnou HP. Díky tomu všemu najde červená náplň uplatnění jak při domácím tisku, tak i pracovním kancelářském tisku.

červená náplň HP 912XL

Názor experta

Tomáš Ondřejka

Pokud uvažujete o nákupu červené náplně hp 912xl (3yl82ae), tak vřele doporučuji. Náplň Vám bude fungovat stejně jak originální náplň HP. Velkou výhodu vidím v tom, že náplň obsahuje čip, proto jen stačí náplň vybalit z obalu vložit do tiskárny a můžete ihned tisknout. Jelikož se jedná o tiskárnu, kde se používají barevné náplně, tak je možné že občas budete chtít vytisknout i nějakou fotografií. U nás najdete i fotopapíry, díky kterým budou vaše fotografie vypadat skvěle.

Červená náplň HP 912 kompatibilní.

Výhody:

Levné pořizovací náklady

Tisk je srovnatelný s originálními náplněmi.

Náplň má čip.

Jednoduchá instalace.

Nevýhody:

Nejedná se o originální náplně HP

Doplňkové parametry

Kategorie: Náplně do tiskáren
Hmotnost: 0.05 kg
Barva: Červená
Kapacita: 12 ml
Model: Officejet Pro, OfficeJet
Označení (číslo) tiskárny: OfficeJet 8012, OfficeJet 8012e, OfficeJet 8013, OfficeJet Pro 8022, OfficeJet Pro 8022e, OfficeJet Pro 8023
Výrobce: HP

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Hewlett Pacart, zkráceně HP, je národní americká společnost sídlící v Palo Alto v Kalifornii. Známe je především výrobou notebooků, osobních počítačů, scannerů a tiskáren. Pro domácí tisk nabízí inkoustové tiskárny, do kterých pasují inkoustové barvy do tiskárny HP. Samozřejmě firma neopomenula i kancelářský tisk, kde se klade důraz na kvalitu a spolehlivost. Proto společnost nabízí i tonery HP do laserových tiskáren.