HP 912 XL cartridge multipack - kompatibilní

Kód: 4674
1 999 Kč –25 %
HP 912 kompatibilní
1 999 Kč –25 % 1 499 Kč 1 239 Kč bez DPH
Vyprodáno

✅ Kompatibilní HP 912 XL multipack

✅ Sada obsahuje všechny barvy: černá, červená, modrá, žlutá

Vytíženost náplní u černé 30 ml u barevných 12 ml

Barvy do tiskárny HP mají čip

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kompatibilní sada inkoustových náplní HP 912 XL, Vám ušetří až 70% nákladů na tisk, oproti originální náplním HP. Dané náplně plně nahradí originály a zajistím Vám bezproblémový tisk. Hp 912 multipack v sobě skýtá více barev, v sadě najdete modrou, červenou, žlutou a černou. Kapacita inkoustu u černé náplně HP 912XL je 30 ml a barevných náplní 12 ml.

Multipack náplní HP 912XL

Bezproblémová instalace náplní HP

Díky čipu, které náplně do tiskárny HP 912 obsahují, je zajištěná bezproblémová instalace nové náplně a také komunikace kazety s tiskárnou. Díky tomu všemu najdou barvy do tiskárny HP OfficeJet 8012e uplatnění jak při domácím tisku, či pracovním kancelářském tisku.

Sada HP 912XL čipy

 

Názor experta

Tomáš Ondřejka

Pokud uvažujete o nákupu dané sady HP, tak vřele doporučuji. Náplně Vám budou fungovat jako originály. Velkou výhodu vidím v tom, že cartridge HP Officejet 8013 obsahují čipy, proto jen stačí náplně vybalit z obalu vložit do tiskárny a můžete ihned tisknout. Jelikož se jedná o barevné náplně, tak je možné že občas budete chtít vytisknout i nějakou fotografií. U nás najdete i fotopapíry, díky kterým budou vaše fotografie vypadat skvěle.

HP 912 multipack shrnutí:

Výhody:

Levné pořizovací náklady

Tisk je srovnatelný s originálními náplněmi.

Náplně mají čipy.

Jednoduchá instalace.

Nevýhody:

Nejedná se o originální náplně HP

Doplňkové parametry

Kategorie: Náplně do tiskáren
Hmotnost: 0.26 kg
Barva: Černá, Červená, modrá, Žlutá
Kapacita: 12 ml barevná, 30 ml černá
Model: Officejet Pro, OfficeJet
Označení (číslo) tiskárny: OfficeJet 8012, OfficeJet 8012e, OfficeJet 8013, OfficeJet Pro 8022, OfficeJet Pro 8022e, OfficeJet Pro 8023
Výrobce: HP

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Hewlett Pacart, zkráceně HP, je národní americká společnost sídlící v Palo Alto v Kalifornii. Známe je především výrobou notebooků, osobních počítačů, scannerů a tiskáren. Pro domácí tisk nabízí inkoustové tiskárny, do kterých pasují inkoustové barvy do tiskárny HP. Samozřejmě firma neopomenula i kancelářský tisk, kde se klade důraz na kvalitu a spolehlivost. Proto společnost nabízí i tonery HP do laserových tiskáren.